Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
HickRated ★ 1.5
Frances HaRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Farewell, My QueenRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5