Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.0