Series
Ratings
101
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Little Girl DetectiveRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Unemployed RomanceRated ★ 4.0
My BoysRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5