Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 3.5