Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0- PilotRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0