Series
Ratings
172
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0