Movies
Ratings
122
District 9Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5