Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0