Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
11.22.63Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5