Movies
Ratings
264
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Motherless BrooklynRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.0
LockeRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5