Movies
Ratings
100
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Boy ARated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5