Movies
Ratings
673 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 4.0 Concrete UtopiaRated ★ 4.0
 MissingRated ★ 3.5 MissingRated ★ 3.5
 The Social NetworkRated ★ 4.0 The Social NetworkRated ★ 4.0
 DogtoothRated ★ 4.0 DogtoothRated ★ 4.0
 Stolen IdentityRated ★ 2.5 Stolen IdentityRated ★ 2.5
 AntichristRated ★ 3.0 AntichristRated ★ 3.0
 ProphecyRated ★ 3.5 ProphecyRated ★ 3.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
 Drowning LoveRated ★ 1.0 Drowning LoveRated ★ 1.0
 ApocalyptoRated ★ 4.0 ApocalyptoRated ★ 4.0
 Before SunsetRated ★ 4.0 Before SunsetRated ★ 4.0
 Before SunriseRated ★ 4.0 Before SunriseRated ★ 4.0
 Before MidnightRated ★ 4.5 Before MidnightRated ★ 4.5
- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
 Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5 Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
 Blue, Painful, and BrittleRated ★ 4.5 Blue, Painful, and BrittleRated ★ 4.5