Titles you rated
 Mr. SunshineRated ★ 4.5 Mr. SunshineRated ★ 4.5
- MonsterRated ★ 4.0
 The World of the MarriedRated ★ 4.5 The World of the MarriedRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
 Queen of TearsRated ★ 4.0 Queen of TearsRated ★ 4.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
 SignalRated ★ 4.0 SignalRated ★ 4.0
 Our BluesRated ★ 5.0 Our BluesRated ★ 5.0
 ChernobylRated ★ 3.5 ChernobylRated ★ 3.5
 ExtracurricularRated ★ 4.5 ExtracurricularRated ★ 4.5
 Game of ThronesRated ★ 4.5 Game of ThronesRated ★ 4.5
 Years and YearsRated ★ 4.0 Years and YearsRated ★ 4.0
 Tong: MemoriesRated ★ 3.0 Tong: MemoriesRated ★ 3.0