Titles you rated
Dream HighRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0