Titles you rated
- motherhoodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
La FlorRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
The SacrificeRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Full TimeRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.0