Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 0.5
The Time MachineRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 2.0
HugoRated ★ 2.5
Up in the AirRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5