Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 4.5
Free FireRated ★ 2.5
White NoiseRated ★ 3.5
StillwaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5