Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0