Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5