Series
Ratings
43- The Lost RoomRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0