Movies
Ratings
700
Bleak NightRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
CircleRated ★ 3.0