Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0