Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5