Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0