Series
Ratings
122
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0