Movies
Ratings
52
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0