Series
Ratings
19
BigRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5