Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
NomadRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The FarewellRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.5
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 5.0
The Mole: Undercover in North KoreaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5