Movies
Ratings
42- Bread And MilkRated ★ 1.5
Adventures of Arsene LupinRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0