Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
NerveRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Other WomanRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0