Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0