Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 1.5