Movies
Ratings
350
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.0
The QueenRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0