Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0