Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
I've Always Liked YouRated ★ 2.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5