Movies
Ratings
174- She s On DutyRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
More Than BlueRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.0