Movies
Ratings
18
The HimalayasRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.5
One Way TripRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0