Titles you rated
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 3.5
Gundam Wing: The Movie - Endless WaltzRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 3.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super MovieRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0