Series
Ratings
66
Sex EducationRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Blue TowerRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5