Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0