Movies
Ratings
744
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0