Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 5.0