Titles you rated
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0