Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
GivenRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5