Movies
Ratings
393
GattacaRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
ElioRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5- CrescendoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5