Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
60 Days InRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.5