Titles you rated
I'm in Love with the VillainessRated ★ 4.5
Let Me Check the Walkthrough FirstRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.5
Mysteria FriendsRated ★ 4.5
Arknights: Perish in FrostRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 5.0
Yuri Is My Job!Rated ★ 4.5
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 4.5- Spy Classroom Season 2Rated ★ 3.5
Genjitsu no Yohane: Sunshine in the MirrorRated ★ 3.5
Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret HideoutRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Miss Kuroitsu From the Monster Development DepartmentRated ★ 4.5
ShirobakoRated ★ 4.5
My One-Hit Kill SisterRated ★ 2.5