Movies
Ratings
130- While you playRated ★ 5.0
- While you playRated ★ 4.5
- Film for the Coming WinterRated ★ 4.0
- SandRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0- itchingRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
I DoRated ★ 1.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 2.5- Passage du désirRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0