Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
My Old ClassmateRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5