Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
When I Was The PrettiestRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
BloodRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0